PRALINY HAZELNUT PASSION OD VOBRO- SŁODKA NOWOŚĆ

Czekoladę lubię od dziecka, a jak już zapewne wiecie i sami się przekonaliście, na poprawę humoru nie ma nic lepszego niż dobra czekolada. Dziś chciałabym Wam opowiedzieć kilka słów o nowości firmy Vobro. Urocze pralinki o smaku orzechowym skradły moje serce :)


Praliny Hazelnut Passion to orzech laskowy zamknięty w orzechowym nadzieniu oraz czekoladowej otoczce z mlecznej czekolady. 


Każde opakowanie bombonierki skrywa w środku 9 pralinek, a każda owinięta jest w zielone sreberko. Na uwagę zasługuje tu sposób zapakowania czekoladek. 
Brak folii na całości opakowania wynika z nowego sposobu zamykania - pudełko posiada zamknięcie perforację. Dodatkowym zabezpieczeniem jest wewnętrzna wkładka do wyrwania dzięki perforacji. Grafika opakowania nawiązuje do linii Cherry Passion. Według mnie praliny Hazelnut Passion opakowane są w urocze pudełko, które przyciąga wzrok i zachęca do tego, aby zajrzeć co jest w środku.
Prawda, że jest eleganckie i kuszące? :)


Czekoladki wprost rozpływają się w ustach. Czekolada, orzechowe nadzienie i ten orzech w środku :) Mojej rodzinie i znajomym praliny zasmakowały tak bardzo, że ciężko było nam się zatrzymać na jednym. 
Czekolada Vobro jest bardzo dobrej jakości, bez zbędnych ulepszaczy. 
Z całą pewnością bombonierka ta jest doskonałym pomysłem na słodki prezent dla rodziny i bliskich.

Z całego serca polecam Wam produkty Vobro :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :)