ŚWIĄTECZNE FIGURKI OD VOBRO

Święta, święta i po świętach. A ja przychodzę do Was z kolejnymi nowościami od Vobro. Co prawda pokazywałam Wam te słodkości już rok temu, ale teraz doszedł nowy, pyszny smak. 

Czekoladowe figurki z przepysznym nadzieniem doskonale sprawdzą się nie tylko jako słodki upominek świąteczny, ale także po świętach można je sprezentować najbliższym.
Dotychczas były one dostępne w sklepach w wersji na wagę. Teraz można je kupić w dwóch nowych wersjach: zapakowane w kartonowe trapeziki (w których mieści się 220g pralinek) albo plastikowe tuby (w której mieści się aż 500g pralinek). Smak... ach ten smak. Mieszanka czekolady mlecznej i białej skrywa w sobie 3 warianty smakowe:
* orzechowy
* kakaowo- śmietankowy
* mleczno- ananasowy
Dodam jeszcze, choć to już zapewne wiecie, że słodycze Vobro nie zawierają sztucznych barwników, konserwantów oraz tłuszczy utwardzonych.


Przyznajcie, że takie eleganckie praliny osłodzą nam te ponure wieczory. Osobiście ciężko mi stwierdzić, który smak jest najlepszy. Uwielbiam słodycze i smakują mi wszystkie 3 smaki, każdy z nich ma w sobie to coś.


Wpis powstał przy współpracy z Vobro.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :)