O mnie

                           
                                        Witam serdecznie :)

Mam na imię Patrycja. Od 2009 roku jestem żoną i matką córki Nicoli. Pochodzę z Pomorza, jednak w 2013 roku przeprowadziłam się do Wielkiej Brytanii. Tu mieszkam i pracuję, a w wolnej chwili realizuję swoją pasję jaką jest gotowanie. Uwielbiam spędzać czas w kuchni, to miejsce, w którym mogę się odstresować i odpocząć.

Nigdy nie myślałam o założeniu swojego fanpage, ani tym bardziej bloga. Jednak za namową przyjaciół fanpage o nazwie "Pati gotuje" powstał w kwietniu 2014 roku, a 2 lata później w lutym założyłam bloga Zrób to smacznie, zmieniając nazwę fanpage na taką samą nazwę. Początkowo działałam na platformie bloggera, po czym w 2017 roku przeszłam na własną domenę. 
Potem przyszła kolej na konto na Instagramie, w czerwcu 2020 zaczęłam wstawiać filmy na kanale na YouTube. A od stycznia 2022 aktywnie zaczęłam pojawiać się też na Tik Toku. 

Zapewne zastanawiacie się skąd nazwa "Zrób to smacznie"? Otóż rodzina i znajomi, którzy mnie odwiedzali i kosztowali moich wypieków czy innych dań zawsze mówili, że wszystko jest smacznie przygotowane, stąd właśnie pomysł na taką nazwę.

Na moim blogu znaleźć można przepisy na różne pyszności. Począwszy od ciast, ciastek, dań obiadowych po zupy i sałatki a także wiele innych. Nie jestem ekspertką, wszystkiego nauczyłam się sama i uczę się do dziś. Jak każdemu tak i mi zdarzają się porażki w kuchni, ale się nie poddaję. Jeśli coś mi nie wyjdzie uparcie próbuję dalej... do skutku :)

Dziękuję Wam, że jesteście ze mną, komentujecie, lajkujecie. To dzięki Wam moja pasja ciągle się rozwija.

Pamiętajcie:

"Tylko jedząc doskonałe potrawy, jesteś w stanie takie przygotować"

Pozdrawiam, Patrycja.

Fanpage Zrób to smacznie: https://www.facebook.com/zrobtosmacznie


Wszystkie zdjęcia na blogu są mojego autorstwa, nie wyrażam zgody na ich kopiowanie i wykorzystywanie bez mojej zgody.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :)