środa, 6 czerwca 2018

WIELOFUNKCYJNE URZĄDZENIE "KUCHCIK" FIRMY TUPPERWARE


Kuchcik firmy Tupperware to wyjątkowe urządzenie, które służy do ubijania białka jajek, śmietany, przygotowania majonezu, mieszania różnego rodzaju deserów. Przekonaj się, że ubicie piany z czterech białek jest możliwe w 25 sekund bez użycia prądu.


Ubija szybciej, taniej i ciszej niż elektryczny mikser!

Tajemnica tkwi w mechanizmie napędzającym. Dysk w pokrywie z systemem zębatek, do których przymocowanych jest 6 trzepaczek, tworzy dodatkowy napęd – do 860 obrotów na minutę! Używanie Kuchcika nie wymaga dużo siły.
Może być używany przez osoby prawo- i leworęczne.
Ubijaczki wprawiamy w ruch kręcąc rączką zgodnie z ruchem wskazówek zegara.

Idealnie sprawdza się w każdej kuchni i na każdym kuchennym blacie. Uchwyt – korbka ma wbudowany lejek o poj. 50 Ml, jest on zdejmowany, co ułatwia przechowywanie. Przezroczyste naczynie – podstawa o poj. 1,35 l posiada wygrawerowaną skalę, co 50 ml aż do 1,2 l. Antypoślizgowy pierścień zabezpiecza przed przesuwaniem się Kuchcika podczas pracy.
Jednorazowo można ubić maks. 4 białka lub 400 ml śmietany.
Napełniaj maks. do 2/3 pojemności..

Kuchcik jest doskonałym uzupełnieniem serii – Extra Szefa, Rozdrabniacza Plus czy Francuskiego Młynka - oferujące zupełnie nowe funkcje.

Można myć w zmywarkach z wyjątkiem pierścienia antypoślizgowego.

Pojemność: 1,35 l
Wymiary: 14x19x26 cm
Na produkt udzielana jest 30-letnia GWARANCJA PRODUCENTA!

ZACHĘCAMY DO ODWIEDZENIA STRONY
O firmie Tupperware
Tupperware Brands Corporation, działając poprzez sieć niezależnej sprzedaży bezpośredniej obejmującą 3,1 miliona osób, jest globalnym liderem w zakresie sprzedaży innowacyjnych produktów premium różnorodnych marek za pośrednictwem sprzedaży bezpośredniej. Marki i kategorie produktów obejmują skoncentrowane na designie rozwiązania do kuchni i domu w zakresie przygotowania, przechowywania i podawania potraw oferowane przez markę Tupperware oraz artykuły kosmetyczne i pielęgnacyjne, oferowane przez marki Avroy Shlain, BeautiControl, Fuller Cosmetics, NaturCare, Nutrimetics i Nuvo.

Dodatkowe informacje można uzyskać w:
Centrala Tupperware Polska
Tel: 00 48 22 101 28 00


1 komentarz:

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...