poniedziałek, 9 lipca 2018

"TRZYSKŁADNIKOWE WYPIEKI" SARAH RAINEY- RECENZJA KSIĄŻKI

Na pewno nie raz zdarzyło się Wam otworzyć lodówkę lub szafkę i zastanawialiście się co można wyczarować dobrego mając pod ręką kilka składników. 
Sarah Rainey udowadnia, że można przygotować pyszności z dosłownie 3 składników, nie potrzebna ani długa lista zakupów ani też długie godziny spędzone w kuchni. Każdy z przepisów zawartych w tej książce składa się tylko z 3 składników. Prosto, szybko i tanio :)




Książka oprawiona została w miękką okładkę. Zawiera 208 stron i ponad 100 przepisów, które zostały podzielone na odpowiednie kategorie: 
   * ciasteczka




 * ciasta




  * wypieki z blachy



  * słodkie przekąski



  * pieczywo i nie tylko



  * słone wypieki




  * desery



  * lody i sorbety



Każdy przepis jest dokładnie opisany w proporcje, składniki i sposób wykonania, a także większość opatrzona jest w zdjęcie obrazujące danie. Jednym słowem książka dopieszczona jest w każdym, nawet najmniejszym szczególe. A większość przepisów warta wypróbowania. 
Na samym początku znaleźć można wstęp a także wiele praktycznych wskazówek. 






Uważam, że książka przeznaczona jest dla każdego z nas. I dla osób zabieganych i dla tych, które zajmują się domem. Dla tych, którzy lubią gotowanie i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę w kuchni.
Ja jestem bardzo zadowolona, że zostałam posiadaczką książki i na pewno skorzystam z przepisów w niej zawartych nie raz. 

Dane o książce:
Autor: Sarah Rainey
Liczba tron: 208
Format: 17 x 22,8 cm
Oprawa: miękka
Data wydania: 20.06.2018
Wydawnictwo: Insignis





















Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...