38 STRON SZCZĘŚCIA- CZYLI MOJA PIERWSZA KSIĄŻKA KUCHARSKA

Nadeszła pora, aby i z Wami podzielić się moimi przepisami na smaczne dania i słodkości, które zostały spisane na papierze. A to wszystko dzięki PRINTU.
Kiedy kurier dostarczył paczkę, moja radość w czasie jej rozpakowywania była nie do opisania. Byłam szczęśliwa, poruszona a zarazem dumna, mogłam obejrzeć coś na co sama zapracowałam, coś co stworzyłam zupełnie sama. 
Książką od razu pochwaliłam się wśród rodziny i znajomych a teraz chciałabym pokazać ją także Wam, moim kochanym czytelnikom. 
Dziękuję PRINTU za wykonanie dla mnie tej cudownej książki. Do wybory miałam bardzo wiele szablonów, różnych czcionek i dodatków, z których w bardzo prosty sposób mogłam skorzystać. Całość oprawiona w twardą okładkę, żywe kolory i ten błyszczący papier... Jednym słowem była to świetna zabawa tworząc taką właśnie pamiątkę na lata. 
PRINTU dziękuję <3 spełniliście jedno z moich marzeń :)

Ale to nie koniec... PRINTU ma niespodziankę również dla Was :) Jeśli i Wy chcielibyście stworzyć swoją własną książkę, album pamiątkowy to teraz jest na to świetna okazja. Wystarczy kliknąć tutaj, wpisać swojego maila a po chwili otrzymacie kod rabatowy do wykorzystania w ciągu 14 dni.

2 komentarze:

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :)