GRAWEROWANE PAMIĄTKI DLA KAŻDEGO

Uwielbiam takie gadżety z możliwością grawerowania dowolnego tekstu, dedykacji... Jest to świetna opcja na prezent dla bliskiej osoby na dowolną okazję. 
I właśnie dzięki ePrezenty.pl miałam możliwość wybrania upominków dla siebie. Wybrałam kubek, drewnianą tabliczkę do powieszenia na ścianie i słoik na pyszne ciasteczka, a wszystko to z grawerowanym napisem "Zrób to smacznie" :)
Kontakt mailowy ze sklepem ePrezenty.pl był świetny, bardzo szybko otrzymywałam odpowiedzi na moje pytania. Ekspresowo zrealizowane zamówienie i tak samo ekspresowa wysyłka. Także gorąco polecam sklep, mnóstwo gadżetów do wyboru. 

Kubek został wykonany z moim indywidualnym nadrukiem, z wysokiej jakości materiału do nadruku. Z powodzeniem można go myć w zmywarce. Grawer wykonany został po obu stronach kubka. 
Słoik na ciasteczka wykonany ze szkła, z gumową uszczelką co zapewnia dłuższe utrzymywanie świeżości przechowywanej w nim żywności. 
Drewniana tabliczka wykonana z drewna bukowego o wymiarach 32 cm/ 15 cm, zakończona ozdobnym sznurkiem, co daje możliwość powieszenia jej na ścianie. Grawer wykonany techniką laserową.

Jeśli i Wy chcielibyście sprawić prezent dla siebie bądź rodzinie, znajomym to bardzo serdecznie polecam sklep ePrezenty.pl.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :)