DZBANEK DAFI ASTRA UNIMAX- RECENZJA

Swoją przygodę z filtrowaniem wody rozpoczęłam dokładnie tydzień temu z dzbankiem Dafi Astra Unimax. Kiedyś ten gadżet wydawał się zbędny w mojej kuchni, ale od kiedy jestem w jego posiadaniu nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez niego. teraz moja rodzina pije czystą, filtrowana wodę.
Bardzo spodobał mi się wygląd dzbanka, dostępny w wielu kolorach do wyboru. Dość solidnie wykonany z wbudowanym wskaźnikiem wymiany filtra, co jest naprawdę dobrą sprawą.
 * dioda niebieska- filtr jest OK
 * dioda żółta- należy wkrótce wymienić filtr
 * dioda czerwona- należy natychmiast wymienić filtr
Należy jednak pamiętać o zresetowaniu Led sensor po każdej wymianie wkładu filtrującego.Dzbanek Dafi posiada również specjalny wlew, dzięki któremu łatwo napełnimy dzbanek wodą bez ściągania całej pokrywy.
Można go "rozmontować" na części, co pozwala na utrzymanie dzbanka w czystości.Dużym plusem jest wbudowana antypoślizgowa podstawka.
Sam wkład filtrujący należy wymienić po około 30 dniach lub po przefiltrowaniu około 200 litrów wody. O wymianie wkładu przypomni nam dioda Led.Działaniem filtra jest usuwanie z wody chloru, detergentów i metali ciężkich.W zestawie do dzbanka otrzymałam również filtr magnezowy, który ma za zadanie oczyścić wodę kranową i wzbogacić ją w magnez.Na koniec napiszę tylko, że z dzbanka Dafi Astra Unimax jestem bardzo zadowolona. Woda przefiltrowana jest czystsza i zdrowsza. Nie czuć, że pije wodę kranową.

Za dzbanek dziękuję firmie Dafi.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :)