ZDROWE PRZEKĄSKI OD CRISPY NATURAL

Chyba każdy z nas lubi sobie coś pochrupać wieczorami, podczas oglądania ulubionego filmu lub w przerwie między zajęciami. Chipsy... kto ich nie lubi. Ale zapewne wiecie, że jest to niezdrowa przekąska pełna tłuszczu i cukru. Dlatego postanowiłam poszukać czegoś zdrowszego, czegoś co nie zawiera cukrów, jest naturalne no i chrupiące. Szukałam aż znalazłam. Te pyszne chrupiące przekąski od Crispy Natural okazały się świetne.
Crispy Natural to smaczne i zdrowe przekąski z owoców i warzyw.  Dużym plusem jest to, że prócz naturalnego cukru nie ma go ani grama więcej, nie są smażone tylko suszone. 
Następnie zwróciłam uwagę na skład:
* bezglutenowe
* wysoka zawartość błonnika
* bez konserwantów
* niska zawartość tłuszczów nasyconych

Znalazłam też wiele innych zalet:
* mega chrupiące
* intensywny smak
* doskonały dodatek w diecie
* idealne do owsianki
* mała paczuszka, którą można zabrać ze sobą w torebce Do testowania otrzymałam kilka rodzajów paczuszek z chrupiącymi owocami i warzywami.

1. Jabłka2. Brzoskwinie3. Ananas4. Pomidor5. Burak6. Marchew7. TopinamburaKażdego dnia razem z rodziną otwieraliśmy po jednej paczuszce. Opinia jest taka.
Dla 7-latki najlepsze były jabłuszka, dla męża jabłka i marchew natomiast mi najbardziej zasmakowały jabłka, marchew, ananas i brzoskwinia.
Jeśli tylko będę miała okazję bardzo chętnie posmakuję też innych smaków tej chrupiącej przekąski. Polecam ją zarówno tym małym jak i dużym. 

Te śliczne malutkie paczuszki nabyć można w sklepie Crispy Natural za naprawdę przystępną cenę :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :)