WIELOFUNKCYJNE URZĄDZENIE "KUCHCIK" FIRMY TUPPERWARE


Kuchcik firmy Tupperware to wyjątkowe urządzenie, które służy do ubijania białka jajek, śmietany, przygotowania majonezu, mieszania różnego rodzaju deserów. Przekonaj się, że ubicie piany z czterech białek jest możliwe w 25 sekund bez użycia prądu.


Ubija szybciej, taniej i ciszej niż elektryczny mikser!

Tajemnica tkwi w mechanizmie napędzającym. Dysk w pokrywie z systemem zębatek, do których przymocowanych jest 6 trzepaczek, tworzy dodatkowy napęd – do 860 obrotów na minutę! Używanie Kuchcika nie wymaga dużo siły.
Może być używany przez osoby prawo- i leworęczne.
Ubijaczki wprawiamy w ruch kręcąc rączką zgodnie z ruchem wskazówek zegara.

Idealnie sprawdza się w każdej kuchni i na każdym kuchennym blacie. Uchwyt – korbka ma wbudowany lejek o poj. 50 Ml, jest on zdejmowany, co ułatwia przechowywanie. Przezroczyste naczynie – podstawa o poj. 1,35 l posiada wygrawerowaną skalę, co 50 ml aż do 1,2 l. Antypoślizgowy pierścień zabezpiecza przed przesuwaniem się Kuchcika podczas pracy.
Jednorazowo można ubić maks. 4 białka lub 400 ml śmietany.
Napełniaj maks. do 2/3 pojemności..

Kuchcik jest doskonałym uzupełnieniem serii – Extra Szefa, Rozdrabniacza Plus czy Francuskiego Młynka - oferujące zupełnie nowe funkcje.

Można myć w zmywarkach z wyjątkiem pierścienia antypoślizgowego.

Pojemność: 1,35 l
Wymiary: 14x19x26 cm
Na produkt udzielana jest 30-letnia GWARANCJA PRODUCENTA!

ZACHĘCAMY DO ODWIEDZENIA STRONY
O firmie Tupperware
Tupperware Brands Corporation, działając poprzez sieć niezależnej sprzedaży bezpośredniej obejmującą 3,1 miliona osób, jest globalnym liderem w zakresie sprzedaży innowacyjnych produktów premium różnorodnych marek za pośrednictwem sprzedaży bezpośredniej. Marki i kategorie produktów obejmują skoncentrowane na designie rozwiązania do kuchni i domu w zakresie przygotowania, przechowywania i podawania potraw oferowane przez markę Tupperware oraz artykuły kosmetyczne i pielęgnacyjne, oferowane przez marki Avroy Shlain, BeautiControl, Fuller Cosmetics, NaturCare, Nutrimetics i Nuvo.

Dodatkowe informacje można uzyskać w:
Centrala Tupperware Polska
Tel: 00 48 22 101 28 00


1 komentarz:

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :)