ROZGRZEWAJĄCA HERBATA Z JABŁKIEM, CYNAMONEM, ANYŻEM I GOŹDZIKAMI

Bardzo smaczna, rozgrzewająca, aromatyczna herbata. W sam raz na chłodne jesienne dni i długie wieczory. Ciepłe kapcie, kocyk, dobra książka i oczywiście kubek herbaty... idealny zestaw na wieczór.  A jakie są Wasze sposoby na tego typu napoje?Składniki:
* 1 szklanka zaparzonej herbaty (wykorzystałam tu herbatę cynamonowo- jabłkową Skworcu)
* laska cynamonu
* 2 gwiazdy anyżu (użyłam Skworcu)
* 3 ziarna goździków (użyłam Skworcu)
* 1/4 jabłka
* ewentualnie miód do dosłodzenia

Wykonanie:
Na sito wsypać herbatę, położyć na szklance, zalać wrzącą wodą, przykryć talerzykiem na około 3- 4 minuty. Następnie dodać do herbaty pokrojone w plasterki, oczyszczone z gniazda nasiennego jabłko, laskę cynamonu, dwie gwiazdy anyżu i ziarna goździków. Ponownie zakryć szklankę na 2-3 minuty talerzykiem. Na końcu można herbatę posłodzić miodem i życzę smacznego :)


Przy okazji chciałabym polecić Wam herbaty Skworcu. Przyznam, że dawno nie piłam tak pysznych i aromatycznych herbat. Wybór na stronie sklepu (https://www.skworcu.com.pl/) jest ogromny począwszy od tradycyjnej czarnej, po miętową, różaną, wiśniową, bananową, białą, zieloną, jabłkową, malinową i wiele innych. Mam już dość sporo herbat Skworcu i zaręczam, że każda ma w sobie to coś, czuć w nich dokładnie wszystkie smaki ;)
1 komentarz:

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :)