GOFROWNICA DEZAL- RECENZJA

Chyba każdy się ze mną zgodzi, że ciężko jest kupić gofrownicę tak, by spełniała wszystkie nasze wymagania, tzn. piekła pulchne, chrupiące gofry, które będą smakowały jak te z budki nad morzem. Przyznam, że miałam już kilka przygód z przeróżnymi gofrownicami, aż w końcu trafiłam na tą jedną właściwą. Mówię tu o gofrownicy Dezal. Odkąd mam ją w swoim domu to gofry goszczą u nas dość często :)
Można mieć doskonały przepis na gofry, ale bez dobrej gofrownicy nie da się ich upiec. Gofrownica Dezal posiada moc 1300W, czyli idealna do wypiekania chrupiących gofrów zarówno na słodko jak i tych wytrawnych. Gofrownica jest znacznie cięższa od tych wszystkich innych, które miałam dotychczas. Jest też dużo lepiej i solidniej wykonana, a czas pieczenia gofrów jest znacznie krótszy.


Posiadam gofrownicę model 301.6 PROFI. Czas nagrzewania się płyt to max 5 minut a czas pieczenia gofrów to maksymalnie 3 minuty. Dużym ułatwieniem jest wbudowana lampka kontrolna, która wskazuje moment nagrzania płyt. Ciasto nie przywiera do płyt, po upieczeniu doskonale od nich odchodzi, a co za tym idzie, po skończeniu wypiekania wystarczy płyty przetrzeć szmatką i jest czysta. 
Testowałam gofrownicę już niejednokrotnie i za każdym razem się nie zawiodłam. Jednym słowem jestem bardzo zadowolona i nie zamieniłabym swojego sprzętu na żaden inny. Gofry wychodzą takie jakie być powinny, takie jakie pamiętam z nad morza a nawet i lepsze.
Spełnia moje oczekiwania w 100%. Polecam każdemu kto waha się i zastanawia, którą gofrownicę wybrać. 
1 komentarz:

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :)