5-CIO CZĘŚCIOWY ZESTAW NARZĘDZI KUCHENNYCH BANQUET

Jak już zapewne wiecie uwielbiam kuchenne akcesoria i narzędzia. Jestem tego zdania, że takich gadżetów nigdy za wiele. I choć szuflady i szafki w mojej kuchni ledwo się domykają to ciągle mi mało ;) Ostatnio kolejnym moim nabytkiem jest 5-cio częściowy zestaw narzędzi kuchennych firmy Banquet. Jestem zachwycona. A dlaczego? Zapraszam do poczytania krótkiej recenzji :)
Firma Banquet oferuje szeroką gamę produktów do wyposażenia zarówno kuchni jak i jadalni. Wysoka jakość produktu, atrakcyjne ceny i szybka dostawa to tylko jedne z wielu zalet firmy.

W moim zestawie do testowania znalazło się 5 gadżetów:
* łyżka do makaronu
* chochla
* łopatka
* łopatka z nożem
* ubijak

Uważam, że są to podstawowe gadżety, które powinny znaleźć się w każdej kuchni. Wykonane z materiału typu nylon. Ich zaletą jest to, że są lekkie, wytrzymałe i doskonale nadają się używania ich w naczyniach z nieprzywierającą powłoką. Ubijanie jajek do jajecznicy, mieszanie ciasta do naleśników, nakładanie ciasta czy makaronu... z narzędziami Banquet to nic prostszego. 
Moja córka od pewnego czasu smaży sama naleśniki (oczywiście pod moim nadzorem ;)) a przewracanie ich na drugą stronę z łyżką Banquet jest dla niej łatwym zadaniem, ponieważ łyżka jest bardzo lekka. 
Taki zestaw to również doskonały pomysł na prezent dla każdego miłośnika kuchni. 

Jednym słowem polecam zarówno firmę Banquet jak i ich produkty ;)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :)