PRALINKI FRUTTI DI MARE OD VOBRO- RECENZJA

Chyba każdy z nas uwielbia słodkości, zarówno otrzymywać jak i obdarować nimi najbliższą osobę. Dzisiejszy wpis poświęcony jest pralinkom Frutti di Mare od Vobro. Te urocze słodkości o kształcie owoców morza to doskonały dodatek do prezentu. Dlaczego? Poczytajcie cały post :)


Dlaczego idealne na prezent? Przede wszystkim uwagę zwraca to w jaki sposób zapakowane są czekoladki. Eleganckie, białe pudełko ze złotymi elementami owinięte złotą kokardką, które w środku skrywa 2 różne warianty pralinek. 
Jedno opakowanie to pralinki 4 smaków Frutti di Mare w czekoladzie deserowo-białej:
* smak mleczny
* smak orzechowy
* smak karmelowy
* smak kakaowy


Drugie opakowanie skrywa warianty Crunchy z zawartością chrupek słodowych, również 4 smaki w miksie czekolady mleczno- deserowej:

* smak mleczny
* smak orzechowy
* smak karmelowy
* smak kakaowyCałe pudełko to aż 370 gram przeróżnych słodkości. Uwagę przyciąga również kształt pralinek, urocze owoce morza :) Moimi faworytami są mleczne i karmelowe, niebo w gębie, mogłabym je jeść bez końca, nie potrafię sobie odmówić tej przyjemności. Choć pozostałymi dwoma smakami nie pogardzę ;) Co jeszcze warto podkreślić? Pralinki nie zawierają barwników, konserwantów oraz tłuszczów utwardzanych!

A więc ten tego... Kochani życzę Wam miłego wieczorku a ja wracam do degustacji pralinek ;)


1 komentarz:

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :)