JAMIE OLIVER "7 SPOSOBÓW"- RECENZJA KSIĄŻKI

Jamie Oliver to znany brytyjski kucharz, autor wielu programów i książek kulinarnych. W swojej małej biblioteczce mam już kilka jego książek, a w ostatnim dniu dołączyła kolejna. Najnowsza książka "7 sposobów", która swoją premierę miała 14 października. 

W książce "7 sposobów" znajdziecie ponad 120 przepisów na różne dania z 18 składników, które najczęściej wkładamy do sklepowego koszyka. Takimi produktami są: pierś z kurczaka, łosoś, ziemniaki, jajka, brokuł, pieczarki czy mięso mielone. Minimum wysiłku a maximum smaku. Przepisy na dania, które z pewnością wykona każdy. Po ciężkim dniu w pracy wszyscy marzymy o odpoczynku, wtedy nie chce się stać długo w kuchni i gotować obiad. Jamie pokazuje jak w łatwy sposób wyczarować szybkie i proste posiłki.
Książka została podzielona na rozdziały, w każdym z nich główną rolę gra odpowiedni składnik. Co bardzo mi się spodobało w książce? To, że na dole przy każdym przepisie są wyszczególnione wartości odżywcze. Jak dla mnie ogromny plus, bo nie w każdej książce z przepisami się to spotyka.Książka oprawiona w twardą okładkę, kolorowe i przejrzyste ilustracje każdej potrawy, które zachęcają do tego, by ją przygotować i zjeść :)
Myślę, że każda kuchareczka ucieszyła by się z prezentu w postaci książki "7 sposobów".

ja ze swojej strony szczerze polecam książkę i na pewno nie raz wypróbuję któryś z przepisów :)

Autor: Jamie Oliver
Liczba tron: 320
Format: 19,5 x 25,5 cm
Oprawa: twarda
Data wydania: 28.10.2020
Wydawnictwo: Insignis


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :)