CIASTECZKA DO SAMODZIELNEGO WYPIEKU OD BAKING CONCEPT

Dzięki Baking Concept masz szansę zrobić ciastka, których czas przygotowania łącznie z pieczeniem nie przekroczy 30 minut. Bez odmierzania składników, czas pracy to jedynie 15 minut, bez bałaganu. Przygotowywanie ciastek to idealna okazja do wspólnej zabawy z dzieckiem w kuchni. Bo my bawiłyśmy się świetnie :)


Nie należę do osób, które zazwyczaj idą na łatwiznę. Lubię spędzać czas w kuchni, wymyślać, kombinować. Ale czasem są takie dni, kiedy zwyczajnie mam mega lenia i wtedy tez sięgam po łatwe i proste sposoby, by coś zrobić ale się nie narobić.
Takim sposobem na pyszne ciastka są gotowe mieszanki od Baking Concept. Są to odmierzone składniki, do których trzeba dodać tylko masło i jajko. Potrzebna jest też tylko miska, blacha do upieczenia ciastek i odrobina chęci. 
15 minut pracy, 15 minut pieczenia i gotowe przepyszne kruche ciasteczka. 
Mieszanki Baking Concept pakowane są zarówno w słoiczki jak i papierowe torebki. Wszystkie poszczególne składniki wsypywane są warstwami co wygląda bardzo uroczo. Przyznam, że słoiczki wyglądają tak cudownie, że nadają się również na prezent lub np jako podziękowanie dla gości. Ja z takiego prezentu na pewno byłabym zadowolona ;)Do przygotowania ciastek potrzebny jest jedynie słoik lub torebka gotowej mieszanki ciastek, 100 g masła i  jajko.
Wszystko razem trzeba wymieszać, uformować kuleczki, lekko spłaszczyć i upiec. Czy to nie proste?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :)