CZEKOLADOWE MIKOŁAJE I RENIFERY OD VOBRO- EDYCJA ŚWIĄTECZNA

 Słodkości od Vobro opisywałam Wam już nie raz (poczytać sobie o nich możecie klikając tutaj). Tym razem przedstawiam Wam absolutną nowość- czekoladowe mikołaje i renifery. Święta Bożego Narodzenia to ten czas, kiedy wszyscy poszukujemy dla naszych najbliższych słodkich upominków. Ja bardzo lubię na stół świąteczny stawiać ozdobny talerz pełen orzechów i czekoladek. Te urocze mikołaje i renifery doskonale wkomponują się w mój słodki talerz.


Te urocze, zawijki skrywają słodycze w trzech wariantach smakowych: 
* kakaowo- śmietankowym 
* ananasowo- mlecznym 
* pomarańczowym.
Całość oblana została otoczką z czekolady mlecznej i białej, a kształt czekoladek idealnie odzwierciedla mikołaja i renifera. 
Przyznam Wam, że pralinki wyglądają naprawdę cudownie i na pewno kilka z nich znajdzie się w paczuszce ze słodyczami dla mojej córki pod choinką. 


Jeśli chodzi o smak, to tak samo jak w poprzednich słodyczach tak i teraz się nie zawiodłam, a nawet znalazłam swojego faworyta. Dla mnie nr 1 jest smak kakaowo- śmietankowy, a zaraz po nim pomarańcza. Są tak smaczne, że trudno poprzestać na jednym. Oj będę musiała ostro się powstrzymywać, aby coś przetrwało do świąt ;)


Każdy z pralinek zapakowany jest osobno w opakowanie z wyrazistym, świątecznym designem. Czyli jak wspomniałam prędzej jest to idealny słodki upominek dla naszych najbliższych pod choinkę. Ale też z własnego doświadczenia wiem, że jak sięgnie się po jednego pralinka, to ciężko się hamować, by na tym jednym poprzestać ;) Lubię bardzo świąteczny klimacik, świecąca choinka, gorąca herbata i coś słodkiego na wieczór. Dla mnie pralinki Vobro są idealne na takie wieczorki :)
Dodam jeszcze, choć to już zapewne wiecie, że słodycze Vobro nie zawierają sztucznych barwników, konserwantów oraz tłuszczy utwardzonych.

A Wy już macie przygotowane prezenty dla swoich najbliższych?1 komentarz:

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :)