PRALINY FRUTTI DI MARE OD VOBRO DOSKONAŁE NA ŚWIĄTECZNY PREZENT

Jak tam u Was przygotowania do świąt? Menu i prezenty gotowe? Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na słodkości dla swoich najbliższych, to polecam praliny Frutti di Mare od Vobro. Ja staram się co roku wszystkie przygotowania zaczynać już z początkiem grudnia. Nie lubię zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę, kiedy to w sklepach są tłumy i ciężko przejść między sklepowymi alejkami. Oprócz prezentów lubię rodzinę obdarowywać małymi słodkościami. W tym roku postawiłam na praliny.


Praliny od Vobro dostępne są w 3 wariantach smakowych.
Frutti di Mare Brownie 131 g
Kształt pralin przypomina konika morskiego. Wnętrze skrywa nadzienie o smaku brownie, a całość pokryta jest deserową czekoladą.Frutti di Mare Cherry& Cocoa 131 g
Tu również są praliny w kształcie konika morskiego. Wnętrze to nadzienie o połączeniu kakao z wiśniami. Natomiast wierzch oblany został czekoladą białą i deserową.Ostatnie to Frutti di Mare Creme Brulee 127 g
Tak jak poprzednie 2 smaki, tak i ten jest w kształcie morskiego konika, z nadzieniem o smaku creme brulle. Na wierzchu oblane zostały czekoladą białą i mleczną. Warto dodać, że praliny od Vobro nie zawierają barwników, konserwantów oraz tłuszczy utwardzonych.
Moimi faworytami są te o smaku creme brulle, niebo w gębie, mogłabym je jeść bez końca, nie potrafię sobie odmówić tej przyjemności. Choć pozostałymi dwoma smakami nie pogardzę ;)
Bardzo podoba mi się opakowanie, w które zapakowane zostały pralinki. Więc jeśli pragniecie podarować rodzinie, przyjaciołom czy znajomym pudełko słodkości to z całego serca polecam praliny Frutti di Mare od Vobro :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :)