KOKTAJL Z GRUSZKI, BANANA I POMARAŃCZY+ RECENZJA PRZENOŚNEGO BLENDERA MIXXIT

Lubicie koktajle? Ja je ubóstwiam i piję praktycznie codziennie. Koktajle z owoców i warzyw to najlepsza przekąska i bomba witaminowa jaką możemy dostarczyć swojemu organizmowi. Osobiście uwielbiam różne kombinacje owoców, które blenduję najczęściej z wysokobiałkowym jogurtem naturalnym. Taki koktajl jest doskonały jako 2 śniadanie o każdej porze roku. Prosty w przygotowaniu i bardzo smaczny.

Jednak zanim podam Wam przepis, chciałabym wspomnieć kilka słów o przenośnym blenderze od Mixxit. Przede wszystkim dla mnie taki blender to idealne rozwiązanie wtedy, kiedy muszę na dłużej wyjść z domu. Wszystkie składniki na koktajl łącznie z blenderem zabieram ze sobą, a gdy mam napad głodu po prostu wszystko umieszczam w blenderze i w kilka sekund mam gotową zdrową przekąskę. 


Ta butelka miksująca jest elegancka, praktyczna i bardzo łatwa w obsłudze. Odkręca się ją zarówno od dołu jak i od góry, co znacznie ułatwia umieszczenie w niej wszystkich potrzebnych składników. W zestawie znajduje się ładowarka, wystarczy postawić na nią butelkę miksującą i po około 2 godzinach wszystko jest w pełni naładowane. Jeśli chodzi o to, ile razy po pełnym naładowaniu można użyć blendera? Mi wystarczy on na przygotowanie 8-10 porcji koktajlu. Silnik blendera jest o mocy 70W i wykonuje 18 tys. obrotów na minutę. Ostrza doskonale radzą sobie zarówno z owocami świeżymi jak i mrożonymi. 

A jak uruchomić butelkę po umieszczeniu składników? Wystarczy dwukrotnie nacisnąć przycisk umieszczony pod spodem.Gdzie kupić butelkę miksującą Mixxit?
Zakupić ją można w sklepie internetowym: https://mixxit.pl/product/mixxit/


Koktajl z gruszki, banana i pomarańczy- składniki:
* pół banana albo 1 mały
* 1 obrana gruszka
* pół pomarańczy
* 1 łyżka jogurtu naturalnego typu Skyr

Wykonanie:
Pomarańczę, banana i gruszkę obrać ze skórek. Owoce pokroić na mniejsze kawałki, umieścić w butelce miksującej. Dodać jogurt naturalny. Całość dobrze zblendować.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :)