OWOCOWE GALARETKI JELLY DOT OD VOBRO

Kto lubi galaretki... łapka w górę. Moja córka jest ogromnym galaretkożercą, dlatego też galaretki Jelly DOT to coś dla niej. Znacie już słodkości od Vobro z moich poprzednich postów, jednak dziś przedstawiam Wam absolutną nowość.


Jelly DOT to słodkości w formie galaretki w 3 orzeźwiających, letnich wariantach smakowych:
* cherry, czyli wiśnia. Ten smak podpasował mi najbardziej, ponieważ idealnie da się wyczuć wiśnię zerwaną prosto z drzewa.
* orange, czyli pomarańcza. Ta galaretka idealnie orzeźwia, tak samo jak w przypadku wiśni, tak i tu bardzo mocno da się wyczuć mocno dojrzałą, słodkawą pomarańczę.
* lemon, czyli cytryna. Tutaj smak jest słodko-kwaśny, idealny dla wielbicieli właśnie takiego połączenia smakowego. 
Każda galaretka zapakowana została w osobne opakowanie, dzięki czemu galaretki nie sklejają się ze sobą i doskonale nadają się, by zabrać je ze sobą do szkoły, pracy, na spacer czy piknik jako słodka przekąska. Szata graficzna papierków również na ogromny plus, jest letnia z bardzo żywymi kolorami.  
Galaretki oprócz tego, że są każde osobno zapakowane to dostępne są w opakowaniu zbiorczym, pakowane po 1kg lub 2,5kg.

Przyznam, że nie przepadam za galaretkami, jednak te wyjątkowo zachwyciły moje kubki smakowe. Chyba dlatego, że w każdym wariancie smakowym realnie czuć smak wiśni, pomarańczy i cytryny. Jak sięgnie się po jedną, to na niej ciężko poprzestać :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :)