WIEM CO JEM! SUPER KRÓWKI!- RECENZJA

Lubicie słodycze? Lubicie krówki? Ja krówki wręcz uwielbiam i przyznam, że odkąd wyjechałam z Polski to całe wieki nie jadłam dobrych krówek i to takich, które mogłabym zjeść bez wyrzutów sumienia. Do momentu aż natrafiłam na krówki od Super krówka
Super krówka na swoje pyszności pracowała wiele lat. Wszystko zostało stworzone z myślą o osobach, które musiały wcześniej ograniczać niektóre słodkości ze względu na cukrzycę, nietolerancję niektórych produktów czy nawet będąc na diecie. Krówki od Super krówka tworzone są z ekologicznego mleka kokosowego i cukru. Nie zawierają białego cukru, syropu glukozowego, mleka i glutenu. 
Do testowana otrzymałam wegańskie krówki o smaku toffi i kakaowe. Każdy cukierek zapakowany jest w bardzo efektowny papierek. Po wydobyciu cukierka z papierka chciałoby się rzec, że cukierki będą mega kruche, jednak po rozkrojeniu okazało się, że cukierki toffi są ciągutkami. 

Cukierki kakaowe w smaku nie przypominają typowej sklepowej krówki, są mniej słodkie od krówek toffi i bardziej kruche, jednak zdarzają się i takie, z których wypływa ciągnąca masa. 
Krówki toffi w porównaniu do krówek kakaowych są bardziej słodkie i ciągnące i te szczerze bardziej zasmakowały zarówno mi jak i mojej rodzinie. Czuć w nich lekki posmak kokosa.
Polecam przechowywać te krówki w lodówce.


Jeśli chodzi o cenę za paczkę krówek to wynosi około 10zł, w paczce znajduje się około 13 cukierków. Może i jest to dość spora cena za taką ilość krówek, jednak patrząc na skład myślę, że warto zainwestować.
Dostępne w sklepie Rossmann, Netto i od niedawna prawdopodobnie również można znaleźć je w sklepie Piotr i Paweł.

Przyznam, że chętnie spróbowałabym również innych smaków krówek, a najbardziej ciekawi mnie smak bananowy i truskawkowy.
O kremie orzechowo- kakaowym Super krówka możecie poczytać sobie w moim osobnym poście (kliknij tutaj).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :)