KONESSO- PURE LEAF- HERBATY IDEALNE DLA CAŁEJ RODZINY

Zapewne nie raz zastanawiacie się, którą herbatę wybrać, jaka najlepsza. Przyznam, że ja zawsze mam z tym kłopot, ponieważ wiele razy trafiłam na taką, która po zaparzeniu nie miała ani odpowiedniego koloru ani tym bardziej smaku. Dzisiejszy post poświęcony będzie herbatom Konesso, które testuję od pewnego czasu i które z czystym sumieniem mogę Wam polecić :)
Dzięki uprzejmości firmy Konesso mam możliwość codziennie delektować się 4 smakami herbat:
* black tea with berries czyli mieszanka czarnej herbaty z owocami leśnymi takimi jak maliny, jeżyny, truskawki, czerwone porzeczki, dzika róża, jagody
earl grey czyli mieszanka czarnej herbaty z kwiatami takimi jak nagietki, bławatki
English breakfast czyli mieszanka herbat Assam i Ceylon. Idealna, ciemna herbata o intensywnym smaku
gunpowder green tea czyli indonezyjska zielona herbata (tutaj znajdziecie inne rodzaje zielonej herbaty)
Na stronie Konesso znaleźć można te i wiele innych herbat a także kawy i ekspresy. Herbaty piję codziennie, są cudowne, aromatyczne o intensywnym smaku, zapachu i kolorze. Z kubkiem herbaty Konesso rozpoczynam każdy dzień. Parzenie herbat jest bardzo proste, dzięki temu, że są najwyższej jakości, pakowane z ekologiczne paczuszki. Na każdej paczce opisany jest dokładny sposób parzenia a także jego czas (zazwyczaj od 2-4 minut). Świetnie smakują zarówno na ciepło jak i na zimno w upalne dni.
W paczce od Konesso otrzymałam nie tylko herbaty, ale także elegancką szklankę (która według mnie dłużej utrzymuje ciepło herbaty) ze spodkiem i pokrywką ułatwiającą parzenie herbaty. Otrzymałam również klepsydrę do mierzenia czasu parzenia. Czyli wszystko co potrzebne, aby cieszyć się idealnie zaparzoną herbatą.  


Krótko mówiąc zarówno ja jak i mąż, który wypija spore ilości herbat jesteśmy bardzo zadowolenia z jakości i smaku herbat Konesso. Po tycz 4 smakach, które otrzymałam do testowania jestem pewna, że zaopatrzę się w kolejne smaki :)
A Was kochani również zapraszam do zakupu tych herbat, jestem pewna, że nie będziecie żałowali :)


2 komentarze:

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :)