ODKURZACZ PIONOWY ZEEGMA ZONDER VERTI- RECENZJA

Czy u Was tak jak u mnie sprzątanie nie ma końca? Nim skończę sprzątać ostatni pokój już muszę wrócić do tego pierwszego... i tak w kółko :) Do tego to ciągłe przełączanie kabla z gniazdka do gniazdka. Dlatego też postawiłam na bezprzewodowy odkurzacz Zeegma, który przekonał mnie swoją wielofunkcyjnością.


Od dawna w sumie przymierzałam się do kupna odkurzacza bezprzewodowego. Dlaczego wybrałam odkurzacz pionowy Zonder Verti Zeegma? Przede wszystkim przekonała mnie wielofunkcyjność 4w1.
  * odkurzacz pionowy
  * odkurzacz samochodowy
  * odkurzacz ręczny
  * funkcja mopowania Odkurzacz pionowy jest lekki i nie zajmuje wiele miejsca, Doskonale radzi sobie z odkurzaniem paneli, kafli jak i dywanów. Posiada 2 tryby pracy:
  * Eco- w tym trybie odkurzacz działa po pełnym naładowaniu około 40 minut ciągłego sprzątania.
  * Turbo- tu odkurzacz działa około 20 minut. 
Dodatkową funkcją podczas odkurzania jest jeszcze możliwość włączenia szerokiej szczotki, przy czym dodatkowo zaświecą się diody LED, co daje doświetlenie sprzątanego obszaru.Kolejna funkcja to możliwość odkurzania razem z mopowaniem. W zestawie znajdują się 2 nakładki z mikrofibry, które mocowane są na rzepy do specjalnej części wyposażonej w zbiornik na wodę. Ta funkcja szczególnie przypadła do gustu mojej córce, jest zachwycona, że może jednocześnie odkurzać i myć swój pokój ;) Dodam jeszcze, że zbiornik na wodę jest dość spory, więc przy jednym wlaniu wody (można też użyć płynów do mycia podłóg) umyłam sporą powierzchnię.Odkurzacz ręczny to dodatkowy plus dla mojej córki do odkurzania dywanów na schodach. Dzięki temu, że odkurzacz jest lekki można z łatwością sprzątać dywany, nie męcząc się przy tym podczas dźwigania ciężkiego odkurzacza po schodach.
Odkurzacz samochodowy to raj dla mojego męża. Nie potrzeba już ciągnąć z domu długiego przedłużacza, aby wysprzątać samochód. Wystarczy na odkurzacz założyć odpowiednią końcówkę i można zabrać się do pracy.

Odkurzacz pionowy Zonder Verti od Zeegma wyposażony jest w specjalny akumulator o pojemności 2000 mAh. Czas ładowania to około 4 godziny. Powiem Wam, że jak dla mnie bateria na plus, wystarcza mi na dokładne wysprzątanie całego domu. 
Jeśli chodzi o głośność odkurzacza to według mnie nie jest on ani cichszy ani też głośniejszy od tego, który już mam w domu.
Aaa zapomniałabym dodać, że w zestawie jest też specjalny wieszak do zamocowania na ścianie, dzięki temu można odkurzacz powiesić. 


Odkurzacz jest naprawdę łatwy i prosty w obsłudze. Wyposażony został w zbiornik na śmieci o pojemności 0,5 l. Można go przepłukać wodą a filtr łatwo wyczyścić. Tak samo jest z obrotową szczotką do sprzątania. Również można ją łatwo i szybko zdemontować do czyszczenia. 

Ogólnie jestem na wielkie tak. Jestem z odkurzacza bardzo zadowolona, używam dość często, a moja córka już dawno z taką chęcią i zapałem nie sprzątała swojego pokoju. Odkurzacz spełnia swoją rolę a moje oczekiwania spełnił w 100%. Przede wszystkim duży plus dla mnie to to, że nie muszę już walczyć z kablem. Sprzęt jest wart swojej ceny. Więc jeśli ktoś jeszcze zastanawia się nad kupnem odkurzacza pionowego firmy Zeegma to polecam z czystym sumieniem. 1 komentarz:

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :)