GIBAR- SŁODKOŚCI DLA KAŻDEGO

Mimo tego, że kocham piec ciasta i ciasteczka to w mojej szafce nie może zabraknąć też cukierków. Nie ukrywam, lubię od czasu do czasu podjeść dobrego cukierka. Do słodkości Gibar mam szczególny sentyment... śliwki w czekoladzie, uwielbiam :)
Gibar to rodzinna firma z ponad 20-letnią tradycją i dużym doświadczeniem w branży cukierniczej.

Specjalizują się w produkcji wysokiej jakości cukierków oblewanych prawdziwą deserową czekoladą z bogatym wyborem nadzień, w tym słynną śliwkę w czekoladzie, piankowe Pyszne Mleczko, Galaretki, Michaśki. W ofercie znajdują się również takie cukierki jak krówka na pełnym mleku, landrynki i toffi.


Śliwki są wyjątkowo smaczne, oblane pyszną, niezbyt słodką czekoladą. Pamiętam, że jako dziecko nie znosiłam suszonych śliwek, za to teraz je uwielbiam i chyba dlatego też tak bardzo lubię śliwki w czekoladzie. Nie ukrywam, że śliwki wciągają mnie tak bardzo, że czasem ciężko zatrzymać się na jednej :) Są miękkie, soczyste i pokryte przepyszną warstwą czekolady. 


SKŁADNIKI: ŚLIWKI SUSZONE (ŚLIWKI, SUBSTANCJA KONSERWUJĄCA SORBINIAN POTASU), CZEKOLADA MIN 15% (CUKIER, MIAZGA KAKAOWA, TŁUSZCZ KAKAOWY, TŁUSZCZ ROŚLINNY (PALMOWY), EMULGATORY (LECYTYNA (Z SOI), E476), AROMAT). WYRÓB MOŻE ZAWIERAĆ PSZENICĘ, ORZECHY, MIGDAŁY I MLEKO.
WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100G:
WARTOŚĆ ENERGETYCZNA 382 KCAL / 1599 KJ
TŁUSZCZE 10,9 G, W TYM NASYCONE 6,6 G
WĘGLOWODANY 66 G, W TYM CUKRY 60 G
BIAŁKO 1,9 G
SÓL 0,01 G
TERMIN TRWAŁOŚCI: 6 MIESIĘCY OD DATY ZAKUPU.

PRZECHOWYWAĆ W TEMPERATURZE 18 ST. C.
W ofercie sklepu Gibar.pl znalazło się również coś dla mojej córki. Jak wiecie mieszkamy w Wielkiej Brytanii i tu niestety nie mamy dostępu do tych cukierków. Jaka była radość córki, kiedy po rozpakowaniu paczki znalazła coś co bardzo lubi. Mowa tu o toffixach. To sugusy w przepysznym, owocowym nadzieniem w środku. 


Dostępne są w 6 smakach:
* pomarańczowe
* ananasowe
* truskawkowe
* arbuzowe
* jabłkowe
* wiśniowe


SKŁADNIKI: CUKIEREK (92%): CUKIER, SYROP GLUKOZOWY, CAŁKOWICIE UWODORNIONY TŁUSZCZ ROŚLINNY (PALMOWY), SUBSTANCJA UTRZYMUJĄCA WILGOĆ (E420), ŻELATYNA WOŁOWA, REGULATOR KWASOWOŚCI (E330), AROMATY, SÓL, EMULGATORY (E322 (Z SOI), E471). NADZIENIE (8%): FRUKTOZA, SYROP GLUKOZOWY, CUKIER, SOKI OWOCOWE (10%), SUBSTANCJA UTRZYMUJĄCA WILGOĆ (E422), REGULATOR KWASOWOŚCI (E330), SUBST. ZAGĘSZCZAJĄCA (PEKTYNA), AROMATY, BARWNIKI (E162, E140(I), E141(I)).
WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 G:
WARTOŚĆ ENERGETYCZNA 415 KCAL / 1737 KJ;
TŁUSZCZ 6 G, W TYM NASYCONE 5,2 G
WĘGLOWODANY 88 G, W TYM CUKRY 82 G
BIAŁKO 1,2 G
SÓL 0,047 G
NAJLEPIEJ SPOŻYĆ PRZED I NUMER PARTII NA OPAKOWANIU.
PRZECHOWYWAĆ W SUCHYM I CHŁODNYM MIEJSCU.
Pełną ofertę sklepu znajdziecie na stronie Gibar.pl. Bo jak wiecie słodkości nigdy za wiele a w tych trudnych czasach warto sobie osłodzić chwilę. Na wieczór ciepły kocyk, dobra książka, herbatka no i oczywiście nie może zabraknąć moich ulubionych śliwek w czekoladzie. Was kochani odsyłam na stronę Gibar.pl a ja skosztuję jeszcze jedną śliwkę, no może dwie ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :)