CUKIERKI GIBAR NA ŚWIĄTECZNYM STOLE

Nie wiem jak jest u Was, ale u mnie na świątecznym stole oprócz tradycyjnych potraw nie może zabraknąć w miseczce cukierków i orzechów. Najczęściej jest tak, że zaproszeni goście lub dzieci to właśnie po nie sięgają jako pierwsze. 


W tym roku na naszym stole zagoszczą cukierki od Gibar. Choć oferta sklepu jest bardzo bogata (m.in. krówki, duo mleczko, michasie, galaretki w czekoladzie i wiele innych) to ja zdecydowałam się na: 

* śliwkę w czekoladzie
* pralinki książęce w 4 smakach
   * adwokat
   * rum
   * wiśnia
   * orzech
* toffix
Śliwki czekoladzie to suszone śliwki oblane warstwą czekolady. Kiedyś nie lubiłam a teraz mogłabym jeść bez końca :) 


Pralinki książęce to przepyszne pralinki oblane czekoladą. Moim faworytem jest adwokat i wiśnia. Cukierki te nie tylko ładnie prezentują się na stole, ale równie dobrze można je powiesić jako dekorację na choinkę.


No i toffix to sugusy z przepysznym owocowym nadzieniem w
 6 smakach:
* pomarańczowe
* ananasowe
* truskawkowe
* arbuzowe
* jabłkowe
* wiśniowe
Cukierki te uwielbia moja córka i jestem pewna, że nie jedno dziecko jest fanem tych właśnie cukierków. Choć przyznam, że sama lubię czasem podjeść toffixa ze względu na pyszne, owocowe nadzienie.


Pełną ofertę sklepu znajdziecie na stronie Gibar. Na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie czy swoich pociech. A już niedługo Mikołajki i z pewnością nasze szkraby ucieszą się z kilku słodkich cukierków znalezionych w bucie lub skarpecie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :)