SŁODYCZE VOBRO NA KAŻDĄ OKAZJĘ

O słodyczach vobro pisałam Wam już wcześniej, a tym razem przedstawiam Wam kolejne ślicznie opakowane pralinki idealne na prezent. Praliny są uwielbiane przez wszystkich, więc z całą pewnością ich smak oraz wygląd opakowań zachwyci każdego.
Jak sami widzicie każdy rodzaj czekoladek opakowany jest w urocze pudełka z piękną złotą kokardą, idealne na prezent dla naszych najbliższych. Powiem Wam, że jak tylko zobaczyłam te cudne paczuszki od razu postanowiłam nimi obdarować swoich bliskich. Udało mi się wywołać uśmiech na ich twarzach, a o to właśnie mi chodziło. 
Wśród tych wszystkich pralinek znalazłam też coś odpowiedniego dla siebie. Hazelnut Passion to pyszne pralinki, które w środku skrywają orzeszki to mój faworyt. Wciągają tak, że ciężko zatrzymać się na jednym.


Ale i mąż znalazł coś odpowiedniego dnia siebie. Do jego kubków smakowych utrafiły Cherry Passion. To praliny, które wewnątrz skrywają wiśnię w alkoholu a na zewnątrz oblane są pyszną, mleczną czekoladą. 


Natomiast córka garściami jadłaby Choco Crispy. Pralinki z mlecznej i białej czekolady z małymi, chrupkami w środku. Takie kuleczki zaskoczą z pewnością każdego swoim smakiem i wyglądem.


Kto nigdy nie próbował słodyczy vobro, ten musi uwierzyć mi na słowo, że są przepyszne i wciągające. Takie czekoladki równie dobrze prezentują się na stole, na słodko poczęstunek dla gości. Dla mnie to jedne z najlepszych słodyczy i staram je jeść tak, by starczyły mi zawsze jak najdłużej, na każdy wieczór po jednym ;)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :)