5 URODZINY BLOGA- 5 LAT Z WAMI :)

Dokładnie 5 lat temu, 2 lutego 2016 roku postanowiłam założyć bloga "Zrób to smacznie". 5 lat a jakby to było wczoraj. Te wspólne lata z Wami wiele mnie nauczyły, zmieniło się bardzo dużo w moim życiu. 
Aż trudno uwierzyć, że to już 5 lat. Moja historia z blogowaniem początkowo rozpoczęła się od założenia fanpage (23.04.2014), wtedy jeszcze istniałam pod nazwą "Pati gotuje". Jednak z czasem pomyślałam też o blogu i dzień 2.02.2016 stał się dniem, w którym założyłam swoją stronę, a także fanpage zmienił swoją nazwę na- Zrób to smacznie. Zapewne zastanawiacie się skąd nazwa "Zrób to smacznie"? Otóż rodzina i znajomi, którzy mnie odwiedzali i kosztowali moich wypieków czy innych dań zawsze mówili, że wszystko jest smacznie przygotowane, stąd właśnie pomysł na taką nazwę.
Początkowo działałam na platformie bloggera, po czym w 2017 roku przeszłam na własną domenę. 
Potem przyszła kolej na konto na Instagramie a w czerwcu 2020 zaczęłam wstawiać filmy na kanale na YouTube.
Uwielbiam spędzać czas w kuchni, to miejsce, w którym mogę się odstresować i odpocząć. Zakładając stronę nie sądziłam, że tak szybko zyskam tylu fanów. Jest wiele osób, które są ze mną od samego początku. Są też takie, które dochodzą każdego dnia. 

Z tego miejsca chciałabym serdecznie podziękować mojemu mężowi za wsparcie jakie od niego otrzymuję, za każdą pomoc i opinię w tym co robię. Dziękuję również rodzinie i znajomym. Szczególne podziękowania także należą się dla osoby, którą poznałam niemal 5 lat temu właśnie poprzez naszą wspólną pasję jaką jest gotowanie. Za jej wsparcie, pomoc i szczerą opinię w każdej sprawie. Ona wie, że o niej mowa, ponieważ nasza przyjaźń trwa do dziś :)
Chciałam podziękować wszystkim tym, którzy czytają i korzystają z moich przepisów. Dziękuję za to, że tu zaglądacie, za każdy komentarz i w ogóle za wszystko ;)

A teraz pora na małe podsumowanie.
Dokładnie 5 lat temu opublikowałam swój pierwszy post- ROGALIKI DROŻDŻOWE, natomiast najwięcej odsłon na dzień dzisiejszy ma przepis na ciasto GÓRA LODOWA
Do tej pory ukazało się 975 postów oraz uzyskałam łącznie prawie 7 mln wyświetleń.  Jest mi niezmiernie miło, że tyle osiągnęłam, zakładając bloga, wcale się tego nie spodziewałam. 

Mam nadzieję, że zostaniecie ze mną dalej, a ja postaram się każdego dnia zaskakiwać Was nowymi pomysłami na smaczne dania.

To dzięki Wam moja pasja ciągle się rozwija.

Pamiętajcie:       "Tylko jedząc doskonałe potrawy, jesteś w stanie takie przygotować"

2 komentarze:

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :)