CZEKOLADOWE PRALINKI Z NADZIENIEM ORZECHOWYM OD VOBRO- RECENZJA

Jak zapewne pamiętacie całkiem niedawno opisywałam Wam przeróżne praliny od Vobro. Dziś chciałabym przybliżyć Wam kolejną przesyłkę- czekoladowe pralinki z nadzieniem orzechowym. To bombonierki imitujące kwiaty, doskonałe na różne okazje.
Kiedy otworzyłam kartonik byłam wprost zaskoczona grafiką na pudełeczkach pralinek. Symulacja kwiatów, która powoli wprowadza w nastrój zbliżającej się wiosny i ten napis "Best Wishes", czyli wszystkiego najlepszego. Takie pralinki to idealny upominek na urodziny, imieniny a także z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. Warto tu wspomnieć, że produkt ten ma zmienioną grafikę a przed jej zmianą nazywał się "Choco Party Best Wishes". Przyznam, że firma Vobro z każdą przesyłką zaskakuje mnie coraz to bardziej tym, jak bardzo zwracają uwagę na estetykę opakowań. Sami przyznajcie, że opakowania pralinek czekoladowych prezentują się naprawdę uroczo.

A co skrywa wnętrze tych eleganckich opakowań? Otóż w środku ukryte jest 6 pralinek czekoladowych z nadzieniem orzechowym. Każde owinięte jest w zielony papierek, na którym widać orzecha, co od razu mówi nam o smaku pralinki. W smaku obłędne z wyraźnie wyczuwalnym orzechowym smakiem.


Powiem Wam, że po raz kolejny zresztą jestem zachwycona przesyłką od Vobro. A czy polecam? Oczywiście, że tak. Jak tylko traficie na produkty Vobro na sklepowych półkach to bez wahania włóżcie choć jeden kartonik tych słodkości do zakupowego koszyka.
Seria pralinek "Best Wishes" to czekoladki praktycznie na każdą okazję czy to dla mamy, taty, babci, żony, męża czy nawet córki lub syna. Podarowując takie słodkie pudełko swoim bliskim na pewno wywołacie uśmiech na ich twarzach :) Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :)