ODKURZACZ WIELOFUNKCYJNY DEERMA TJ200- RECENZJA

Jak wiecie kuchnia to nie tylko gotowanie, to miejsce, gdzie co chwilę coś się pokruszy, pobrudzi, rozleje. Więc w ruch co chwilę idzie a to miotła a to mop. Jednak dziś napiszę Wam kilka słów o moim nowym pomocniku w utrzymaniu czystości, jest nim wielofunkcyjny odkurzacz do powierzchni suchych i mokrych.
Deerma to producent sprzętu elektronicznego, która powstała w latach 90-tych. Z roku na rok Deerma prężnie się rozwija, a ich urządzenia doskonale wkomponują się w wystrój każdego domu.

Odkurzacz Deerma TJ200, który otrzymałam do testowania, jest wielofunkcyjny. Doskonale sprawdza się na powierzchniach suchych ale też i mokrych. Okruszki od chleba, sierść psa, piasek, rozlany ketchup czy kawa? Z tym odkurzaczem to nie problem. Ale to nie wszystko, odkurzacz ten posiada również tryb dmuchawy, czyli służy jako suszarka. Suszenie mokrej podłogi czy sierści psa? Po przełączeniu w tryb dmuchawy odkurzacz doskonale sobie z tym radzi.

Wyposażony jest w cztery końcówki:
* klasyczna, która służy do odkurzania dywanów, a po wysunięciu szczotek- do paneli czy kafelków
* do sprzątania płynów, idealnie wciąga wszystko co tylko się rozleje, a także świetnie sprawdzi się po kąpieli w łazience
* szczotka rogowa, doskonale sprawdza się do wciągania kurzu w każdym rogu i na meblach
* ssawka szczelinowa- idealnie zbiera kurz w każdym zakamarku

Wszystkie końcówki można przechowywać na odkurzaczu, dzięki temu, że ma on wbudowane na to specjalne miejsca.Silnik odkurzacza jest o mocy 1200W, wydajności 33000 obrotów na minutę oraz sile ssącej na poziomie 18000Pa. Gotowy jest do pracy w 20 sekund, czyli niemal natychmiast. Pojemnik na brud jest bardzo łatwy w opróżnianiu i utrzymaniu go w czystości. Dzięki temu, że jego obudowa jest przeźroczysta można kontrolować to, kiedy trzeba go opróżnić. Mimo to odkurzacz sam nas o tym poinformuje, dzięki wbudowanej kontrolce. 


Warta uwagi jest tu również rura odkurzacza. A dlaczego? Dlatego, że posiada ona regulację długości od 54 do 82 cm. Aby włączyć odkurzacz nie trzeba się pochylić, można to zrobić za pomocą stopy. Parametry techniczne
Moc znamionowa: 1000 W
Moc ssąca: 16 000 Pa
Zalecany czas pracy: do 60 minut
Pojemność zbiornika na śmieci: 6 l (w tym do 3,5 l. wody)
Długość przewodu zasilającego: 5 metrów
Wodoodporność: IPX4
Napięcie znamionowe: 220V ~ 50 Hz
Materiał wykonania: ABS
Wymiary: 30,6 x 29 x 53,6 cm
Waga: 5,07 kg

Czy jestem zadowolona? Kochani jestem bardzo zadowolona, odkurzacz spełnia wszystkie moje oczekiwania, a jeśli i Wy zastanawiacie się nad kupnem nowego odkurzacza, to ten model polecam Wam z całego serca. Cena jest przystępna, łatwe czyszczenie, pojemny zbiornik, duża siła ssania, wszystko to sprawia, że aż chce się sprzątać :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :)