NOWOŚCI OD VOBRO- PRALINES MIX

Kochani, dziś chciałabym Wam pokazać kolejne nowości od Vobro. Za oknem jesień w pełni, szaro, buro, deszczowo. Paczkę pralinek, które otrzymałam również swoją kolorystyką przypominają mi jesień. Słodkości idealne na ciemne popołudnia, do tego kocyk, kubek herbaty i ulubiona książka. Dla mnie to doskonałe połączenie :)

Opakowania z pralinkami Vobro są bardzo eleganckie, o uroczym złotym kolorze. A co skrywają? Mnóstwo pysznych pralin w różnych smakach. Występują w dwóch wersjach. Pierwsza to pralines mix o wadze 290 g, a w środku czekoladki w 4 wariantach smakowych:
* apple pie
* cheesecake
* panna cotta
* creme brulleDruga wersja jest ciup mniejsza bo o wadze 174 g. W opakowaniu znajdują się praliny w 3 wariantach smakowych:
* coffee&cream
* panna cotta
* creme brullePralinki mają kształt kopczyka, pokryte są otoczką z mlecznej czekolady. Dodatkowo każdy kopczyk jest osobno zapakowany w kolorowe sreberko. Co wyróżnia słodycze Vobro? 
* nie zawierają sztucznych barwników
* nie zawierają tłuszczy utwardzonych
* nie zawierają konserwantów


Pralines mix to słodycze, które zachwyciły mnie nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim smakiem. W moim domu wszystkie smaki znalazły swoich wielbicieli. Zarówno ja jak i córka z mężem znaleźli dla siebie małe co nie co. A wy lubicie takie warianty smakowe? Który z pralin chcielibyście spróbować? 
Powiem Wam jeszcze jedno, kopczyki są tak smaczne, że trudno zatrzymać się na jednym. Wiem co mówię ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :)