6 LAT BLOGA- 6 LAT Z WAMI

Moi Drodzy, to właśnie dziś mija 6 lat, odkąd założyłam bloga i napisałam swój pierwszy przepis. Nawet nie spodziewałam się tego, że blogowanie tak mi się spodoba i będę to kontynuowała przez tyle czasu. Przede wszystkim dziękuję wszystkim czytelnikom, tym którzy są ze mną od samego początku oraz tym, którzy dochodzą do mnie każdego dnia.

Aż trudno uwierzyć, że to już 6 lat. Moja historia z blogowaniem początkowo rozpoczęła się od założenia fanpage (23.04.2014), wtedy jeszcze istniałam pod nazwą "Pati gotuje". Jednak z czasem pomyślałam też o blogu i dzień 2.02.2016 stał się dniem, w którym założyłam swoją stronę, a także fanpage zmienił swoją nazwę na- Zrób to smacznie. Początkowo działałam na platformie bloggera, po czym w 2017 roku przeszłam na własną domenę. 
Potem przyszła kolej na konto na Instagramie, w czerwcu 2020 zaczęłam wstawiać filmy na kanale na YouTube. A od około tygodnia aktywnie zaczęłam pojawiać się też na Tik Toku. 

Jak rok temu tak i teraz szczególnie chciałabym podziękować mojemu mężowi, który nie raz w chwilach słabości daje mi kopa do dalszego działania, pomaga i wspiera. A także dziękuję mojej córce-testerce, która zawsze szczerze podsumuje to co ugotuję ;)

Dokładnie 6 lat temu opublikowałam swój pierwszy post- ROGALIKI DROŻDŻOWE, natomiast najwięcej odsłon na dzień dzisiejszy ma przepis na ciasto GÓRA LODOWA
Do tej pory ukazało się 1249 postów oraz uzyskałam łącznie prawie 8 mln 200 tys. wyświetleń bloga.  Jest mi niezmiernie miło, że tyle osiągnęłam, zakładając bloga, wcale się tego nie spodziewałam. 

Dziękuję Wam kochani za Waszą aktywność, za wszystkie Wasze komentarze, te pozytywne jak i negatywne. Za to, że jesteście i mam nadzieję, że zostaniecie ze mną dalej. A ja postaram się każdego dnia zaskakiwać Was nowymi pomysłami na smaczne dania.2 komentarze:

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :)