MASZYNKA DO MIELENIA MIĘSA Z PRZYSTAWKĄ DO WARZYW BEGOOD AMG-39- RECENZJA

Maszynka do mielenia mięsa przydaje się w każdej kuchni. Pamiętam czasy niezawodnej ręcznej maszynki, którą mocowało się do stołu lub blatu kuchennego. Jednak dziś nie o takiej mowa, a o elektrycznej maszynce do mielenia mięsa z przystawką do warzyw. Daje ona wiele więcej możliwości i znacznie ułatwia pracę w kuchni, dzięki bogatemu zestawowi dodatków.


Maszynka do mielenia mięsa z przystawką do warzyw BEGOOD AMG-39 to elegancka czarno- srebrna maszynka, która rozbudowana została o wiele różnych elementów. Oprócz tradycyjnego sitka i nożyka do mięsa są dodatkowe 2 sitka o różnej wielkości otworów. Czyli łącznie są 3 sitka (ze stali nierdzewnej), dzięki którym możemy zmielić mięso na różną grubość. Ale to nie wszystko. Dołączone do zestawu są 3 tarki, do cięcia w plasterki, a także większe i mniejsze wiórki. Dzięki nasadce do nadziewania kiełbas można w szybki i prosty sposób przygotować pyszne, domowe kiełbasy.

Moc silnika to 600W, a przy maksymalnym rozruchu to nawet 1600W. Maszynka posiada także bieg wsteczny (reverse) i antypoślizgowe nóżki, dzięki którym nie przesuwa się po blacie kuchennym w czasie jej użytkowania. Montaż wszystkich elementów do maszynki jest bardzo prosty i intuicyjny. Wszystko jest łatwe w utrzymaniu czystości. 
Według mnie sprzęt ten jest bardzo praktyczny i przydatny w domu. Dosłownie w kilka chwil można zmielić każdy rodzaj mięsa, przygotować ulubioną sałatkę do obiadu, czy pokroić ziemniaki w talarki. 

Czy polecam? Maszynkę tą testuję już od jakiegoś czasu i polecam. Ze wszystkim radzi sobie doskonale, jest nie dużych rozmiarów i doskonale wkomponuje się w każdą kuchnię. Do nabycia jest w sklepie https://gotieshop.pl/.
Kochani pamiętajcie też, że z kodem GOTIEZTS otrzymacie 10% rabatu nie tylko na maszynkę do mielenia, ale na każdy produkt ze sklepu Gotieshop.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :)