KOLEJNA ODSŁONA PRALINEK CHERRY PASSION OD VOBRO

Chyba większość zna już słodkości Vobro. Ten, kto śledzi mojego bloga, to wie, że jestem ogromną fanką słodyczy Vobro i opisywałam Wam je już niejednokrotnie. Tym razem chciałabym pokazać Wam kolejną odsłonę pralinek Cherry Passion, czyli pyszne wiśnie zatopione w alkoholu, pokryte otoczką z gorzkiej czekolady.

Przede wszystkim chciałabym tu zwrócić uwagę na to wyjątkowe, eleganckie opakowanie, które skrywa aż 147 g pysznych pralinek, każda z nich jest osobno zawinięta w papierek. Do tego ta cudowna kokardka, czyli opakowanie idealne do podarowania na urodziny, imieniny czy różne inne okazje. Myślę, że taki słodki upominek zadowoli każdego.  Mamy tu 2 warianty kolorystyczne: czerwone opakowanie ze złotym akcentem i złotą kokardą oraz na odwrót złote opakowanie z czerwonym akcentem i czerwoną kokardą.
Cherry Passion, praliny w kształcie kuferka, czyli wiśnie zanurzone w alkoholu, pokryte czekoladową otoczką to słodycze, które w swoim składzie nie zawierają barwników, konserwantów, tłuszczy utwardzonych oraz oleju palmowego. 

A Wam jak podoba się nowa odsłona pralinek Cherry Passion? Ucieszyłby Was taki upominek?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :)