CUKIERKI POPCORN CHOCOLATE I SALTED CARAMEL OD VOBRO

Dziś przychodzę do Was z kolejnymi nowościami od Vobro. Markę tą już doskonale znacie z moich poprzednich postów. Tym razem mile zaskoczono mnie kolejnymi nowościami, jakimi są cukierki PopCorn Chocolate i Salted Caramel. Brzmi smacznie? Dla mnie to połączenie smakowe było zaskakujące, jednak zaskoczenie było na ogromny plus.

Vobro co jakiś czas zaskakuje kolejnymi nowościami i połączeniami smakowymi. A każdy kęs uzależnia i tak bardzo wciąga, że ciężko poprzestać na jednym cukierku. Tym razem nowościami są cukierki PopCorn Chocolate i Salted Caramel. O ile znam smak słonego karmelu, to połączenie popcornu i czekolady bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. 

Cukierki PopCorn Chocolate to słodkości, które wewnątrz skrywają nadzienie kakaowe oraz małe, ale wyczuwalne kawałeczki popcornu. Całość oblana przepyszną deserową czekoladą. Każdy cukierek został owinięty w papierek z amerykańskim akcentem co według mnie prezentuje się świetnie. Przyznam, że te cukierki to mój faworyt. Wciągnęły mnie tak bardzo, że sama przed sobą musiałam je chować, aby nie stały na widoku i nie kusiły. To nietypowe połączenie smakowe, najpierw w ustach rozpływa się nadzienie a na końcu czuć lekko słonawy, chrupiący popcorn. Musicie koniecznie spróbować, aby przekonać się jakie są smaczne.
Druga nowość to Salted Caramel, czyli coś dla fanów słonego karmelu. Cukierek z nadzieniem karmelowym, z orzeszkami arachidowymi, całość oblana czekoladą. Owinięte zostały osobno w papierek, który urzekł mnie swoją szatą graficzną, złoty napis, niebieski papierek i małe, świecące diamenciki. Cukierki wciągają, idealne na poczęstunek dla gości, dla dziecka jako małe co nie co w czasie szkolnej przerwy, czy na piknik rodzinny. 
Choć moim faworytem stały się cukierki popcornowe, to i słony karmel podjem sobie do popołudniowej kawki ;) Dziękuję Vobro za każdą możliwość spróbowania coraz to lepszych słodkości. Na moim blogu znajdziecie już kilka postów, gdzie opisuję przeróżne cukierki i praliny. Dołączam tu kolejny post ze słodkościami, które polecam i zachęcam Was do ich wypróbowania. 
Wpis powstał przy współpracy z Vobro.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :)