LODÓWKA TURYSTYCZNA ELEKTRYCZNA GOTIE- RECENZJA

Przed nami sezon wakacyjny, wyjazdy nad morze, kempingi, pod namiot z rodzinką. Dlatego też lodówka turystyczna to według mnie niezbędna rzecz podczas każdej wyprawy. W łatwy sposób można przechować w niej napoje i jedzenie w odpowiednich warunkach temperaturowych. Tak naprawdę wybór odpowiedniej lodówki turystycznej wcale nie jest taki prosty, ponieważ powinna być ona dostosowana do naszych potrzeb i preferencji. Jeśli jesteście w trakcie poszukiwań odpowiedniej lodówki turystycznej, to polecam przeczytać do końca ten post, a dowiecie się na jaką lodówkę turystyczną postawiłam ja i dlaczego.


Długo zastanawiałam się nad kupnem odpowiedniej dla mnie i mojej rodziny lodówki turystycznej. Wahałam się też, czy rzeczywiście jest ona mi tak bardzo potrzebna. W końcu się
zdecydowałam, przyznam szczerze... nie żałuję i już wiem, że tak, była 
mi potrzebna.

Na jaką lodówkę turystyczną postawiłam? Otóż moim wyborem jest lodówka turystyczna elektryczna Gotie o pojemności 24L. Dla mojej rodziny 2+1 wielkość jest idealna. Lodówka doskonale mieści się w bagażniku samochodu lub między przednim a tylnym siedzeniem. Idealna do zabrania jej na biwak, wycieczkę samochodową, lub jak to w naszym przypadku do podróży co roku latem z Anglii do Polski. 


Lodówka marki Gotie posiada nie tylko funkcję chłodzenia (aż do 17°C mniej względem otoczenia), ale też funkcje grzania (aż do 65°C).
Czyli idealnie sprawdzi się nie tylko w sezonie letnim, ale i zimowym, podczas wypraw górskich, bądź zimowych wycieczek, ponieważ doskonale ogrzewa rozgrzewające napoje, obiady czy zupy. 

Wyposażona została w uchwyt, który jest nie tylko wygodny, ale też z łatwością pozwala przenieść lodówkę z jednego miejsca do drugiego. Jest też schowek, w którym można ukryć wszystkie przewody w czasie, kiedy lodówka nie jest używana. Apropos przewodów. Lodówka posiada je 2 z odpowiednimi wtyczkami. Jedna do zasilania z gniazdka elektrycznego, druga samochodowa do tzw. zapalniczki. 


Na pokrywie znajduje się panel sterowania, dodatkowo pokrywę można w prosty i szybki sposób zdemontować na czas wkładania czy wyjmowania produktów z lodówki. 


Całość wykonana jest w taki sposób, aby zagwarantować nam skuteczne podtrzymywanie temperatury. Wszystko za sprawą bezpiecznych materiałów użytych do wykonania lodówki. 
Jest ona dostępna w dwóch kolorach: szara i fioletowa.

Dlaczego zdecydowałam się właśnie na tą lodówkę? 
Po 1- zajmuje niewiele miejsca w samochodzie. 
Po 2- to przydatne urządzenie podczas podróży, zarówno w czasie jazdy jak i postoju, uratuje naszą niejedną wyprawę, zarówno tą jednodniową jak i kilkudniową.
Po 3- idealnie chłodzi napoje w upalne dni, a ogrzewa w zimnie. 
Korzystam z tejże lodówki turystycznej już od pewnego czasu, towarzyszyła mi podczas rodzinnej jednodniowej wycieczki, na krótkim biwaku i na pikniku. Do tej pory cały czas jestem zadowolona. Jest pojemna, zmieściła wszystko to, co przygotowałam do zabrania ze sobą. Zdarza mi się nawet, że włączam ja w domu, stawiam w kąciku, aby nikomu nie przeszkadzała i wkładam do niej wodę, soki i napoje. Jeśli i Wy szukacie małej, przenośnej turystycznej lodówki to ja polecam lodówkę turystyczną elektryczną Gotie


Wpis powstał przy współpracy z marką Gotie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :)