JAMAJKA BANANA & PINEAPPLE- CZYLI WIOSENNE NOWOŚCI OD VOBRO

Dziś przychodzę do Was z nowymi wariantami smakowymi znanej już Jamajki o smaku kokosowym. Zapewne większość z Was kojarzy niebieski papierek, który skrywa w sobie kokosowe nadzienie oblane czekoladą. Tym razem jest to banan i ananas. Co powiecie na takie nowości?Jamajka banana & pineapple, czyli banan i ananas jest już dostępna w sklepach do zakupienia luzem. Kolory papierka (żółty i zielony) to typowo wiosenne kolory, więc na pewno zauważycie te słodkości na sklepowych półkach w dziale ze słodyczami. 

Przyznam szczerze, że mi osobiście najbardziej smakuje wariant bananowy (nie licząc oczywiście kokosu, bo to ten jest No 1). Ananas jest dla mnie odrobinę za słodki, natomiast moi goście, którzy mieli okazję skosztować obu wariantów smakowych uznali, że smakują im jedne i drugie. 

Cukierki są oblane rozpływającą się w ustach deserową czekoladą, a wewnątrz skrywają nadzienie. Każdy cukierek zapakowany jest w hermetycznie zamknięty papierek. Co wyróżnia słodycze Vobro?
* nie zawierają sztucznych barwników
* nie zawierają tłuszczy utwardzonych
* nie zawierają konserwantów

Przyznam, że po raz kolejny zresztą jestem zachwycona przesyłką od Vobro. A czy polecam? Oczywiście, że tak. Jak tylko traficie na produkty Vobro na sklepowych półkach to bez wahania włóżcie choć kilka cukierków do zakupowego koszyka. A może już probowaliście nowych wariantów smakowych? Jeśli tak to dajcie znać w komentarzu co o nich sądzicie?Wpis powstał przy współpracy z Vobro.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :)