7 URODZINY ZRÓB TO SMACZNIE

Dzisiejszy dzień jest dla mnie bardzo wyjątkowy. A dlaczego? To właśnie 2 lutego 2016 roku założyłam bloga i opublikowałam swój pierwszy post. Pamiętam swoje początki, jakie miałam obawy, czy mój blog zyska odbiorców, czy się spodoba, czy podołam temu wszystkiemu. Pamiętam też wiele nieprzespanych nocy, a nawet to ile razy się poddawałam i chciałam zakończyć to co robię. Na szczęście były to chwilowe słabości i cieszę się, że dziś jestem tu gdzie jestem.


Jak ten czas szybko leci. Aż trudno uwierzyć, że to już 7 lat- 7 cudownych lat razem z Wami. Moja historia z blogowaniem rozpoczęła się od założenia fanpage23.04.2014 pod nazwą "Pati gotuje". Jednak z czasem pomyślałam też o blogu i dzień 2.02.2016 stał się dniem, w którym założyłam swoją stronę, a także fanpage zmienił swoją nazwę na- Zrób to smacznie. Początkowo działałam na platformie bloggera, a w 2017 roku przeszłam na własną domenę. 
Potem przyszła kolej na konto na Instagramie, w czerwcu 2020 zaczęłam wstawiać filmy na kanale na YouTube. A w styczniu 2022 zaczęłam pojawiać się też na Tik Toku. 

Z tego miejsca chciałabym serdecznie podziękować mojemu mężowi za wsparcie i pomoc jaką od niego otrzymuję. Dziękuję mojej córce-testerce, która zawsze szczerze podsumuje to co ugotuję ;) Szczególne podziękowania także należą się dla osoby, którą poznałam niemal 7 lat temu właśnie poprzez naszą wspólną pasję jaką jest gotowanie. Za jej wsparcie, za każdą pomoc i szczerą opinię w każdej sprawie. Ona wie, że to właśnie o niej mowa, ponieważ nasza przyjaźń trwa do dziś :)

A teraz pora na małe podsumowanie.
Dokładnie 7 lat temu opublikowałam swój pierwszy post- ROGALIKI DROŻDŻOWE, natomiast najwięcej odsłon na dzień dzisiejszy ma przepis na ciasto GÓRA LODOWA
Do tej pory ukazało się 1346 postów oraz uzyskałam łącznie prawie 11 milionów wyświetleń.  Jest mi niezmiernie miło, że tyle osiągnęłam, zakładając bloga, wcale się tego nie spodziewałam. 

Dziękuję Wam kochani za Waszą aktywność, za wszystkie Wasze komentarze, te pozytywne jak i negatywne (bo one też dają kopa do działania). Za to, że jesteście i mam nadzieję, że zostaniecie ze mną dalej. A ja postaram się każdego dnia zaskakiwać Was nowymi pomysłami na smaczne dania. To dzięki Wam moja pasja ciągle się rozwija.

Pamiętajcie:


   "Tylko jedząc doskonałe potrawy, jesteś w stanie takie przygotować"
8 komentarzy:

 1. Wszystkiego dobrego <3 <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystko co robisz wydaje się być pełne pasji i entuzjazmu, więc nie jest zaskoczeniem, że Twój blog odniósł sukces. Życzę dalszej przyjemności z blogowania i wyśmienitych przepisów. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje! 7 lat to naprawdę niesamowity wynik. Dziękuję za inspirujące wpisy i trzymam kciuki za kolejne lata. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie, że się nie poddałaś. Ja uwielbiam twoje przepisy

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :)